תקנון

 

כל המידע באתר זה - https://www.tlgrm.co.il/ - מתפרסם למטרות מידע כלליות בלבד. tlgrm.co.il אינה מעניקה אחריות בנוגע לשלמות, אמינות ודיוק המידע הזה.

 

כל פעולה שאתה בהתבסס על המידע שנמצא באתר זה (https://www.tlgrm.co.il/), היא באחריותך האישית בלבד. tlgrm.co.il אינה אחראית לכל אובדן או נזק בגין השימוש באתר שלנו.

 

מהאתר שלנו אפשר לעבור לאתרים אחרים דרך קישורים. למרות המאמצים שלנו לספק קישורים איכותיים לאתרים שימושיים ואתיים, אין לנו שליטה על התוכן והאופן של אתרים אלה.

 

הקישורים לאתרים אחרים אינם מייחסים המלצה לכל התוכן שנמצא באתרים האלה. בעלי האתרים והתוכן עשויים להשתנות ללא התראה מוקדמת ויכול להיות לפני שנקבל את הזדמנות להסיר קישור שנעשה "רע".

 

שימו לב גם, כאשר אתם עוזבים את האתר שלנו, אתרים אחרים עשויים לכלול מדיניות פרטיות שונה ותנאים שאינם תחת השליטה שלנו. בבקשה בדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה וכן "תנאי השימוש" שלהם לפני שתתחיל בכל פעולה או טעינת מידע.

 

אנו מפרסמים קישורים לקבוצות וערוצים שהם ציבוריים וזמינים ברשת. האתר הזה הוא פלטפורמה חופשית לשיתוף קישורים לקבוצות וערוצים. אנו איננו קשורים ל-Telegram או לכל אחד מהמותגים שלה. כל הלוגואים, שמות המוצרים, המותגים הם בבעלות הבעלים המקוריים.

 

אנחנו לא מחליפים מידע ישירות עם Telegram או עם כל רשת חברתית אחרת. האתר הזה נועד לחבר בין אנשים מכל רחבי העולם דרך קישורים ציבוריים לקבוצות וערוצים של Telegram.

 

המידע באתר הזה מיועד למטרות חינוכיות בלבד. אם אתה רוצה ליישם את הרעיונות שמפורטים באתר זה, אתה לוקח אחריות מלאה על הפעולות שלך. אנא דווח על כל הפרת התנאים וההוראות הללו באמצעות הטופס האישי שלנו.

הסכמה

בשימושך באתר שלנו, אתה מסכים להוצאה שלנו מאחריות ומקבל את התנאים שלה.

עדכון

במידה ונעשה עדכון, שינוי או הוספה למסמך זה, השינויים יפורסמו כאן בבולט.